Dane firmyNORDIS Chłodnie Polskie Sp. z o.o.
Innowacyjna 6, 55-330 Wróblowice

NIP: 894-24-74-506
KRS: 0000039619

REGON: 931936778Jesteśmy trzecim w Polsce producentem lodów i warzyw mrożonych. Produkujemy lody wszelkich rodzajów i pojemności. W oferowanych ponad 100 asortymentach znajdują się lody na patyku, rożki, lody w waflu, w kubkach, tackach, wiaderkach oraz desery i rolady lodowe.

Nasza misja jest niezmienna od lat. Chcemy sprawiać ludziom przyjemność, chcemy by za sprawą naszych lodów poczuli się jak dzieci i wrócili na chwilę do pełnych uroku chwil radości i przyjemności - tu i teraz.Trochę historiiNordis Sp. z o.o. to producent i dystrybutor żywności mrożonej działający od 1968 r. Silną pozycję na polskim rynku lodów i produktów mrożonych zapewnia firmie wysoka jakość wyrobów i własna dystrybucja w dużej części Polski. Produkty Nordis uzyskały liczne wyróżnienia, w tym nagrodę Ministra Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej za najciekawszy wyrób roku oraz Konsumencki Znak Jakości Q. Zostały dwukrotnie wyróżnione godłem Agro Polska, jak również Złotym Medalem Targów Inter Res. Nordis ma własną szeroką sieć dystrybucyjną, w której oferuje również wyroby innych marek, np.: Hortex, Dr.Oetker, Frosta, Grycan, Nestle, Aviko czy McCain.Osiągnięcia do istotnych osiągnięć firmy należy zaliczyć liczną modernizację hal i linii produkcyjnych oraz wdrażanie nowego parku maszynowego. Dzięki temu powstał szeroki asortyment brendu oparty na rygorystycznych oraz starannie wyselekcjonowanych recepturach.

W tym okresie firma otrzymała:Nagrodę Ministra Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej za najciekawszy wyrób roku, Konsumencki Znak Jakości Q , Złoty Medal, Targów Inter Res, dwukrotnie godło Agro Polska, Tytuł Polski Producent Żywności, Podwójny tytuł "Menadżera Roku 2012", Nagrodę gospodarczą Marszałka Województwa Lubuskiego za wkład w rozwój i promocję województwa, Tytuł Lubuski Lider Biznesu - Średnie Przedsiębiorstwa, Certyfikat konsumencki jakości produktów "Najlepsze w Polsce", II miejsce w kategorii "PRODUKT SPOŻYWCZY" w konkursie Nasze Dobro Lubuskie, Tytuł "Mecenas sportu" dla Tomasza Mellera za wspieranie działalności sportowej w Zielonej Górze, Nagrodę za najlepszy produkt roku 2018 "Przebój FMCG 2018" Lody "Łączy Nas Piłka".